Pasvalyje – užtikrinta „Žalgirio“ pergalė (VIDEO) 0

Kauno „Žalgirio“ (24/4) krepšininkai „Betsafe-LKL“ čempionate pasiekė dar vieną pergalę. Kazio Maksvyčio auklėtiniai Pasvalyje rezultatu 88:61 (24:15, 19:15, 25:17, 20:14) įveikė „Pieno žvaigždes“ (7/21).

Per šešias pirmojo kėlinio minutes taškus „Žalgiriui“ rinko du krepšininkai. Edgaras Ulanovas surinko aštuonis, o Kevarriusas Hayesas pasižymėjo keturiais – 12:3. Tritaškį smeigė Achille Polonara, dar penkis taškus įsirašė komandos kapitonas, Laurynas Birutis įdėjo iš viršaus, o dvitaškį įmetė Ignas Brazdeikis – 24:15.

Keturis taškus įsirašė A.Polonara, dvitaškiu pasižymėjo L.Birutis, o iš toli taikliai metė Arnas Butkevičius – 33:17. Dar keturis taškus pridėjo K.Hayesas, po tašką nuo baudų metimo linijos įsirašė Lukas Lekavičius ir I.Brazdeikis, o L.Birutis kėlinio pabaigoje įmetė du dvitaškius – 43:30.

Du taškus pelnė I.Brazdeikis, penkiais pasižymėjo A.Polonara, o E.Ulanovas vėl suvertė septynis – 57:34. Dvitaškius realizavo L.Lekavičius ir I.Brazdeikis, Rolandas Šmitas smeigė tritaškį, o L.Birutis pridėjo dar keturis taškus – 68:47.

Reidą į baudos aikštelę surengė L.Lekavičius, du metimus pataikė I.Brazdeikis, o dvitaškį ir tašką nuo baudų metimo linijos pridėjo L.Birutis – 77:56. R.Šmitas ir I.Brazdeikis neklydo prie baudų metimo linijos, keturis taškus surinko K.Hayesas, o A.Polonara dar kartą taikliai metė iš toli – 88:61.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 20 (5 atk. kam.), A.Polonara 15 (5 atk. kam.), L.Birutis 15 (7 atk. kam., 2 blk.), K.Hayesas 12 (8 atk. kam., 2 per. kam.)), I.Brazdeikis 11 (8 atk. kam.), R.Šmitas 5 (7 atk. kam.), A.Butkevičius 5, L.Lekavičius 5, K.Lukošiūnas 0 (2 per. kam.), T.Dimša 0, D.Giedraitis 0 (4 rez. perd.).

„Pieno žvaigždės“: E.Šaulys 16, A.Kovalovas 13.