NKL finalo ketvertui besiruošiantys „Žalgirio“ dubleriai šventė pergalę draugiškame mače 0

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalo ketvertui besiruošianti Kauno „Žalgiris-2“ komanda išbandė savo jėgas laikinosios sostinės derbyje. Ji trečiadienį namuose 92:78 įveikė Kauno „LSU-Atleto“ krepšininkus.

Antrame kėlinyje Tomo Masiulio auklėtiniai spurtavo 14:0 ir persvėrė rungtynių rezultatą savo naudai, kėlinuką laimėjo 16 taškų skirtumu bei į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis turėdami 14 taškų pranašumą (46:32).

Po ilgosios pertraukos Laimono Eglinsko treniruojama „LSU-Atleto“ komanda susiėmė ir parodė, kad rungtynės dar nesibaigė ir niekas ginklų dar nesudėjo. Tolimi tritaškiai metimai, keletas greitų atakų bei gera gynyba po savuoju krepšiu leido laimėti trečią kėlinį (23:29) bei atstatyti intrigą (69:61).

Ketvirtajame kėlinyje rungtynių tempas nesumažėjo, vienos komandos tikslią ataką nubraukdavo kitos, ir likus žaisti 5 minutes komandas teskyrė 6 taškai, tačiau į lemiamą šturmą pakilę žalgiriečiai, kurie pasinaudojo „LSU-Atleto“ klaidomis, tiek puolime tiek ir gynyboje, padidino skirtumą ir kėlinuką laimėjo 6 taškais, kas leido džiaugtis pergale.