Rygoje „Kauno Žalgiris“ patyrė antrą pralaimėjimą pasirengimo cikle 1

„Kauno Žalgirio“ futbolininkai patyrė antrą pralaimėjimą pasirengimo cikle. Roko Garasto auklėtiniai Latvijoje rezultatu 0:2 (0:1) pralaimėjo Rygos RFS ekipai.

Rungtynes abi komandos pradėjo lygiai, viena po kitos rezgė atakas, tačiau pirmasis įvartis 17-ąją susitikimo minutę krito į kauniečių vartus.

Yuma Suwa būdamas visai šalia savo baudos aikštelės grubiai suklydo, atliko netikslų perdavimą, o tokią dovaną gavęs Latvijos ekipos žaidėjas neklydo – 0:1.

Labai aktyviai pirmoje rungtynių pusėje rungtyniavo Antonas Fase, kuris net keletą kartų savo reidais ir smūgiais grasino varžovų vartams. Pavojingu baudos smūgiu pirmoje rungtynių pusėje pasižymėjo ir Xabi Auzmendi.

77-ąją minutę pasikartojo pirmojo praleisto įvarčio scenarijus, kai po netikslaus peržiūroje dalyvaujančio žaidėjo perdavimo vartininkui, RFS pasižymėjo dar kartą – 0:2.

Startinė „Kauno Žalgirio“ sudėtis: D.Mikelionis, S.Sincere, M.Spano, M.Dapkus, E.Girdvainis, Y.Suwa, K.Šilkaitis, G.Sirgėdas, X.Auzmendi, F.David ir A.Fase.

Po keitimo aikštėje pasirodė: N.Valskis, A.Dolžnikovas, P.Nainys, E.Kloniūnas, S.Martina ir žaidėjas peržiūroje.

Artimiausias kontrolines rungtynes „Kauno Žalgiris“ vasario 15 dieną Kaune žais su Gargždų „Banga“.