„Žalgirio“ jaunimas Lenkijoje buvo geriausias 0

Kauno „Žalgirio“ jaunimas pergalingai baigė keturių komandų draugišką turnyrą Lenkijoje.Paskutinėse rungtynėse žalgiriečiai be didesnio vargo, rezultatu 96:63, įveikė šeimininkus – Sopoto „Prokom Trefl“ bendraamžius.

Anot Kauno klubo vyr.trenerio Rimvydo Samulėno, žalgiriečiai startavo gana nervingai, per pirmąsias tris minutes tris pražangas susirinko vienas komandos lyderių Povilas Butkevičius. Būtent dėl šios priežasties pirmajame ketvirtyje kauniečiai pralaimėjo kovą dėl kamuolio. Tačiau vėliau žalgiriečiai pamažu perėmė iniciatyvą, įsibėgėjo ir nebepaleido sėkmės iš rankų. Kaip pažymėjo R.Samulėnas, po pirmojo kėlinuko jokių problemų su varžovais daugiau nebebuvo. Kauniečiai laimėjo kovą visose pozicijose.

Rezultatyviausi nugalėtojų gretose buvo Tautvydas Barštys, pelnęs 17 taškų ir tiek pat jų įmetęs ir penkis kamuolius atkovojęs Donatas Motiejūnas. Beje, R.Samulėnas po mačo pasidžiaugė, jog T.Barštys pagaliau atrado savąjį žadimą, nors turnyro pradžioje jam sekėsi gana sunkiai. Po 11 pridėjo Karolis Kalvaitis (6 atk.kam.) ir Povilas Butkevičius (8 atk. kam., 1 blokuotas metimas). Adas Juškevičius atliko penkis rezultatyvius perdavimus (7 tšk.)