„Žalgiris“ nugalėjo dar vieną ACB lygos komandą 0

Kauno „Žalgiris“ tęsia kontrolinių rungtynių seriją – šiandien kauniečiai draugiškame mače nugalėjo aukščiausioje Ispanijos (ACB) lygoje rungtyniaujančią Sevilijos „Caja San Fernando“ ekipą rezultatu 80:71.

Pirmajame šios dvikovos kėlinyje žalgiriečiams viskas klojosi labai sėkmingai. Pasak vyr. trenerio Ainaro Bagatskio, krepšininkai pasitikėjo savo jėgomis, iš karto perėmė iniciatyvą, labai gerai gynėsi ir atakavo. Pirmąjį ketvirtį aikštėje dominavę Kauno klubai krepšininkai laimėjo net 34:12. Tačiau antrame kėlinyje žalgiriečiai truputį atsipalaidavo ir leido priartėti ispanams. Tačiau nors ir kaip stengėsi priešininkai, beveik visą rungtynių laiką žalgiriečiai neleido jiems priartėti mažiau nei 12 taškų skirtumu. A.Bagatskis sakė, jog norėjo visiems žaidėjams paskirstyti žaidybinį laiką po lygiai, todėl rezultatas ir žaidimas buvo gana banguotas. Vis dėlto strategas pripažino, kad komanda žaidžia vis geriau ir geriau, daro mažiau klaidų. Daugiausiai gerų žodžių A.Bagatskis išsakė „Žalgirio“ naujokui H. Mottolai, kuris, aikštėje praleidęs 23 minutes, pelnė 19 taškų ir atkovojo 10 kamuolių. Nuo tritaškio linijos jis atakavo šimto procentų taiklumu (3/3). „Žalgirio“ vyriausiasis treneris komplimentų negailėjo ir M.Kalniečiui, kuris prie pergalės pridėjo 15 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. O taip gyrė ir J.Mačiulį (13 taškų ir 4 atkovoti kam.) bei P.Jankūną (12 taškų, 5 atkovoti kam.). Naudingai „Žalgirio“ gretose žaidė M.Popovičius, atlikęs net 7 rezultatyvius perdavimus. Komandos kapitonas T.Beardas pelnė 8 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.