Spurtu 19:2 rungtynes pradėjęs „Žalgiris-2“ lengvai įveikė vilniečius 0

Kauno „Žalgiris-2“ krepšininkai užbaigė pergalingą savaitgalį namuose įveikdami svečius iš Vilniaus. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) keturioliktojo turo dvikovoje „Žalgirio“ dubleriai užtikrintai įveikė „Š.Marčiulionio K.A. – Twomenas“ komandą 84:73 (30:13, 18:18, 17:21, 19:21) ir iškovojo devintąją pergalę NKL čempionate.

Vyresnių kolegų triuškinančią pergalę iš pirmosios „Žalgirio“ arenos eilės išvakarėse stebėję jaunieji žalgiriečiai pasekė įkvėpiančiu pavyzdžiu ir nuo pat rungtynių pradžios ėmė spausti varžovus. Tomas Dimša, Artūras Gudaitis ir Marius Grigonis dėjimais pribloškė vilniečius, Paulius Sorokas ir Lukas Lekavičius įmetė po tritaškį ir jau septintąją minutę rezultatas buvo 22:4 Kauno ekipos naudai.

„Š.Marčiulionio K.A. – Twomenas“ krepšininkų bandymus sumažinti skirtumą iki vienaženklio antrajame kėlinyje dviem taikliais tritaškiais gesino T.Dimša (40:26), trečiajame – 7 taškus iš eilės pelnęs Justas Tamulis (61:45).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje puikiai rungtyniavęs P.Sorokas dviem tritaškiais (71:54) panaikino paskutines vilniečių vilties kibirkštėles. Nors galutinis skirtumas tesiekė 11 taškų, tačiau „Žalgiris-2“ persvara visų rungtynių metu nekėlė abejonių.

„Žalgiris-2“: P.Sorokas 20 (8 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam.), A.Gudaitis 16 (15 atk. kam.), T.Dimša 13, M.Grigonis 9, L.Lekavičius 7 (10 rez. perd., 4 per. kam.), V.Kariniauskas 7 (4 rez. perd.), J.Tamulis 7, N.Barauskas 5.

„Š.Marčiulionio K.A. – Twomenas“: G.Staniulis 22 (5 atk. kam.), M.Pociukonis 15, D.Krestininas 9 (5 atk. kam.).