Jaunieji žalgiriečiai krito Eurolygos atrankos turnyro finale 0

Kauno „Žalgirio“ jaunių (iki 18 metų) komandai nepavyko laimėti Eurolygos atrankos turnyro Šiauliuose. Jaunieji žalgiriečiai finale pralaimėjo Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandai 81:100 (13:29, 21:22, 19:18, 28:31).

Dėl varžovų malonės į finalą patekę „Lietuvos ryto“ krepšininkai šia dovana puikiai pasinaudojo. Vilniečiai rungtynes pradėjo spurtu 20:3 ir dviženklę persvarą išlaikė beveik viso mačo metu.

Žalgiriečiai bandė kovoti ir nenuleido rankų. Antrajame kėlinyje po Haroldo Saprykino tritaškio ir Ernesto Serkevičiaus metimo skirtumas buvo sumažėjęs iki 12 taškų (20:32), tačiau aukštesnę priekinę liniją išnaudojęs „Lietuvos rytas“ vėl šoktelėjo į priekį 49:27.

Trečiajame kėlinyje po H.Saprykino dviejų tritaškių iš eilės „Žalgiris“ priartėjo 48:59, bet išvakarėse dvi rungtynes sužaidę kauniečiai vėl stabtelėjo ir varžovai susigrąžino solidžią persvarą – 69:50.

Kovingi „Žalgirio“ aštuoniolikmečiai ketvirtojo kėlinio nepavertė formalumu. Sukaupę paskutinius jėgų likučius jie 4 minutes privertė vilniečius klysti, o patys pelnė 12 taškų be atsako ir sumažino deficitą iki 8 taškų – 70:78. Visgi, „Lietuvos ryto“ ekipa sugebėjo susiimti ir daugiau jėgų išsaugoję sostinės krepšininkai šventė pergalę

„Žalgiris“: E.Serkevičius 16, H.Saprykinas 13, L.Grabauskas 12, P.Danisevičius 8, P.Žalys 8, D.Chatkevičius 5 (8 atk. kam.), Ž.Jurgutis 2, K.Šarukas 2, R.Stankevičius 2, P.Šakinis 0, A.Kavaliauskas 0.

„Lietuvos rytas“: E.Šeškus 26 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), G.Žalalis 25 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), L.Motiejūnas 16 (4 rez. perd.).