Dublerius nuo triumfo LKF Mažojoje taurėje skyrė tik taiklus metimas 0

Trečiadienį Marijampolėje paaiškėjo LKF Mažosios taurės nugalėtojai. Prieš antrąsias finalo rungtynes Kauno „Žalgirio“ dubleriai turėjo devynių taškų atsargą, tačiau sėkmė Suvalkijoje šypsojosi „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkams, kurie pergalę šventė reikiamu taškų skirtumu bei iškovojo pirmąjį sezono trofėjų – 73:83.

Pirmajame ketvirtyje kauniečiai taškus rinko baudos aikštelėje, tačiau prie baudų metimų linijos itin dažnai stoję šeimininkai įgijo trapų pranašumą po pirmųjų dešimties minučių – 19:22.

Antrojo kėlinio metu aikštėje vyravo gynybinis žaidimas. Abi komandos sunkiai rinko taškus, dažnai klydo ir po nerezultatyvaus ketvirčio marijmapoliečiai išlaikė susikrautą persvarą – 32:36.

Po didžiosios pertraukos „Sūduva-Mantinga“ diktavo savo sąlygas bei po spurto (0:10) pavojingai nutolo – 41:51. Kauniečiai atotrūkiui didėti neleido, tačiau prieš lemiamą ketvirtį priekyje reikiamu taškų skirtumu buvo šeimininkai – 49:59.

Ketvirtasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo suvalkiečiams, kurie galingai truktelėjo į priekį – 56:74. Tomo Masiulio auklėtiniai rankų nenuleido ir atsakę atkarpa (7:0) sugrąžino intrigą į rungtynes (63:74). Lemiamu metu komandos įnirtingai kovojo dėl nugalėtojų titulo, tačiau sėkmė lydėjo šeimininkus, kurie bendroje įskaitoje triumfavo vieno taško skirtumu – 73:83.

„Žalgiris-2“: V.Ginevičius 13 (5 rez. perd., 4 per. kam.), P.Valinskas 11, R.Miniotas 8 (8 atk. kam., 3 per. kam., 2 blk.), L.Beliauskas 7, M.Varnas 7 (5 atk. kam.), L.Birutis 7, K.Žemaitis 6 (4 rez. perd.), M.Echodas 6, A.Kojenetsas 4, M.Sajus 4.

„Sūduva-Mantinga“: A.Kieža 23 (4/4 dvit., 5/10 trit., 5 atk. kam.), P.Petrilevičius 15 (10 atk. kam., 2 per. kam.), P.Kleiza 10 (2 per. kam.), P.Abramavičius 10.